روش های پرداخت

روش های پرداخت

پرداخت اینترنتی

کاربران سایت فروشگاهی میلاد نور می توانند هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت غیر حضوری (آنلاین) پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است. پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای شما ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می ‏‌شود. پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

تحویل سفارش و پرداخت با کارت بانکی

از آنجایی که تمام ماموران تحویل محصول، دارای دستگاه کارت خوان سیار هستند، می توان حین تحویل لوازم التحریر در محل با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت را انجام داد.

پرداخت از طریق کارت به کارت

یکی از امکانات سایت میلاد نور امکان واریز هزینه سفارش به صورت کارت به کارت می باشد. پس از واریز در پنل کاربری خود شماره پیگیری واریز و تصویر فیش واریزی را بارگذاری کنید تا در اسرع وقت، پردازش واریز صورت گرفته و سفارش شما وارد مرحله آماده سازی و ارسال گردد.

پرداخت چک

یکی دیگر از روشها، امکان پرداخت وجه سفارشات از طریق چک صیادی می باشد که این روش برای خریدهای عمده شرکتی و سازمانی در نظر گرفته که با هماهنگی پشتیبانی بخش فروش امکان پذیر می باشد بدین صورت که پس از ثبت سفارش و تکمیل فاکتور، اجناس ارسال می گردد و سپس هنگام تحویل کالا چک دریافت شده یا ظرف مدت حداکثر6 روز کاری چک توسط مشتری ارسال می گردد.