سوالات متداول

 دریافت سفارش از انبار میــــلادنور به آدرس درج شده در سایت قسمت (ارتباط با میــــلادنور) صرفا با هماهنگی قبلی با پشتیبانی امکان پذیراست.شما می توانید هنگام سفارش گزینه “دریافت حضوری ” را انتخاب نموده و صرفا قبلا با هماهنگی پشتیبانی برای دریافت بسته مراجعه نمایید.

ابتدا وارد سایت میــــلاد نور و اکانت کاربری خود شوید. روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این بخش با کلیک روی جزئیات می توانید سفارش خود را مشاهده کنید و یا با توجه به روش انتخاب ارسال سفارشات طبق زمان بندی که قبلا مشخص شده است سفارش خود را در مقصد دریافت خواهید کرد. چنانچه پس از گذشت زمان اعلام شده هنوز بسته را دریافت نکردید می توانید از طریق پیامک و یا پیام رسان واتساپ،تلگرام، وایتا به شماره 09121941513با ارسال شناسه سفارش که پس از خرید به شماره شما ارسال شده، پیگیری نموده و یا با تماس تلفنی پیکیری نمایید.

شما می توانید با مراجعه به پروفایل خود مرسوله ای که از سفارش آن منصرف شده اید را لغو کنید. برای دریافت اطلاعات بیش تر با مجموعه تماس حاصل کنید.

هنگامی جمع کل مبلغ فاکتور شما به بیش از 2000.000 تومان می رسد و در مناطق مرکزی تهران مانند محدوده مدان های: آزادی،  جمهوری، انقلاب، فروسی، هفت تیر، فاطمی، امام خمینی، شوش، مولوی، بریانک، بهارستان… باشند، بصورت هوشمند سیستمی گزینه ارسال رایگان  فعال می گردد و امکان انتخاب آن را وجود دارد. البته بعضی اجناس حجیم ، سنگین وابعاد بزرگ شامل ارسال رایگان نمی شوند.

تعرفه ارسال بر اساس شیوه ارسال متغیر است و شما می توانید هنگام ثبت سفارش با روش های ارسال آشنا شوید.

در قسمت حساب کاربری فرم درخواست مرجوعی کالا را پر کنید و حتما شماره تماس خود را هم ثبت نمایید.

سفارشاتی که در خرید اول شامل کد تخفف می شود سیستم بصورت هوشمند با بررسی حساب کاربری تخفیف مورد نظر را بروی کالا اعمال می کند و سفارشاتی بصورت تعدادی ثبت می گردد در سیستم قیمت تکی و تعدادی آن مشخص گردیده و بمحض رسیدن به تعداد مشخص شده سیستم بصورت هوشمند تخفیف تعدادی یا عمده را در سبد خرید لحاظ می کند.غیر ازاین موارد در مورد سفارات خاص شما می توانید با پشتیبانی تماس حاصل نماییدوکدتخفیف جدا گانه نیز دریافت نمایید.